Aşağıda belirtilen seçenekler aracılığıyla veya istediğiniz zaman çerez politikası sayfamızdan seçimlerinizi yönetebilirsiniz. Yaptığınız seçimler, bu tarayıcı için geçerli olacaktır.
Zorunlu Çerezler
İşlevsellik İçin Gerekli Olan Çerezler
Performans ve Analiz İçin Gerekli Olan Çerezler
Hedefleme ve Reklam Çerezleri
Lig : 
Kupa : 
Hazırlık Kulüpler
Sezon :
24/08/18 MS Dolomiti Energia Trento 57 - 91 Bayern München
24/08/18 MS Belfius Mons-Hainaut 63 - 79 BG Göttingen
25/08/18 MS Antwerp Giants 76 - 69 BG Göttingen
26/08/18 MS Oostende 76 - 58 Leicester Riders
27/08/18 MS Dynamo Novosibirsk (K) 67 - 88 Enisey (K)
28/08/18 MS Enisey (K) 82 - 50 Neftyanik Omsk (K)
28/08/18 MS Belfius Mons-Hainaut 66 - 78 Gravelines Dunkerque
08/09/18 MS Gravelines Dunkerque 65 - 69 Belfius Mons-Hainaut
 
29/08/18 MS Dynamo Novosibirsk (K) 58 - 66 Neftyanik Omsk (K)
29/08/18 MS Inter Bratislava 71 - 77 BK Pardubice
20/09/18 MS BK Pardubice 74 - 71 Inter Bratislava
 
29/08/18 MS Avtodor Saratov 74 - 65 BC Samara
30/08/18 MS Avtodor Saratov 80 - 90 BC Samara
 
29/08/18 MS Denain Voltaire 67 - 59 Orchesien BC
30/08/18 MS Inter Bratislava 85 - 60 Basketball Svitavy
30/08/18 MS Valencia Basket 85 - 58 UCAM Murcia
31/08/18 MS Zielona Gora Basket 108 - 97 BM SLAM Stal Ostrow
31/08/18 MS Belfius Mons-Hainaut 69 - 91 ESSM Le Portel
09/09/18 MS ESSM Le Portel 82 - 74 Belfius Mons-Hainaut
 
31/08/18 MS Imola Basket 56 - 58 Benedetto XIV Cento
31/08/18 MS Umana Reyer Venezia 89 - 61 Fulgor Libertas Forli
31/08/18 MS Chalons Reims 105 - 63 Liege Basket
31/08/18 MS STB Le Havre 74 - 87 Caen Basket
31/08/18 MS San Pablo Burgos 129 - 73 Shenzhen Leopards
31/08/18 MS Fortitudo Bologna 80 - 68 Ravenna
31/08/18 MS Snaidero Udine 84 - 97 Pallacanestro Trieste
01/09/18 MS Yamagata Wyverns 60 - 88 Sendai 89Ers
01/09/18 MS Skyliners Frankfurt 79 - 85 s.Oliver Würzburg
01/09/18 MS Sidigas Avellino 94 - 92 Virtus Bologna
01/09/18 MS Oostende 83 - 62 Gladiators Trier
01/09/18 MS Dinamo Sassari 78 - 68 Riesen Ludwigsburg
03/09/18 MS Kapfenberg Bulls 65 - 68 Mitteldeutscher BC
03/09/18 MS Obradoiro CAB 75 - 104 UCAM Murcia
03/09/18 MS San Pablo Burgos 93 - 86 Unicaja Malaga
04/09/18 MS NH Ostrava 94 - 87 BK Olomoucko
04/09/18 MS Fuenlabrada 62 - 76 UCAM Murcia
04/09/18 MS Chalons Reims 99 - 73 Kangoeroes Mechelen
12/09/18 MS Kangoeroes Mechelen 74 - 90 Chalons Reims
 
04/09/18 MS Lille MB 70 - 66 Rouen Basketball
04/09/18 MS Estudiantes 91 - 94 San Pablo Burgos
05/09/18 MS Sokol Hradec Kralove 94 - 92 BC Kolin
05/09/18 MS CEZ Nymburk 80 - 88 BK Decin
05/09/18 MS Belfius Mons-Hainaut 78 - 71 FC Schalke 04
05/09/18 MS Hapoel Gilboa Galil 76 - 82 Hapoel Holon
05/09/18 MS FC Barcelona Lassa II 103 - 45 Benfica
06/09/18 MS BC Odessa 79 - 75 BC Kyiv
06/09/18 MS MBK Mykolaev 75 - 69 Khimik BK
06/09/18 MS Denain Voltaire 68 - 66 Blois Basket 41
06/09/18 MS BC Andorra 100 - 79 EB Pau-Orthez
06/09/18 MS New Basket Brindisi 94 - 76 KK Mornar
07/09/18 MS Türk Telekom Spor 79 - 81 Galatasaray NEF
14/09/18 MS Galatasaray NEF 81 - 79 Türk Telekom Spor
 
07/09/18 MS KK Primorska 73 - 80 BG Göttingen
07/09/18 MS Wilki Morskie Szczecin 78 - 87 Trefl Sopot
07/09/18 MS Khimik BK 96 - 65 BC Kyiv
07/09/18 MS AEK Larnaca 59 - 69 G.S. Kymis
07/09/18 MS NH Ostrava 84 - 85 Iskra Svit
07/09/18 MS Rethymno Cretan Kings 68 - 66 Bnei Herzliya
07/09/18 MS Oostende 90 - 91 Telekom Baskets Bonn
07/09/18 MS BK Olomoucko 83 - 68 UBSC Graz
07/09/18 MS Donar Groningen 45 - 76 Skyliners Frankfurt
07/09/18 UZ Basket Zaragoza 86 - 91 Tenerife
07/09/18 MS Torun PC 63 - 61 Asseco Arka Gdynia
07/09/18 MS Gran Canaria 81 - 90 UCAM Murcia
07/09/18 MS Mega Basket 97 - 104 AEK Athens
07/09/18 MS AZS Koszalin 86 - 70 Kotwica Kolobrzeg
07/09/18 MS MBK Mykolaev 98 - 106 BC Odessa
07/09/18 MS Leszno 102 - 86 PBG Basket Poznan
07/09/18 MS Keravnos Strovolou 72 - 83 Promitheas Patras
07/09/18 MS Bilbao Basket 86 - 69 Shenzhen Leopards
07/09/18 MS Scaligera Verona 78 - 83 Mantova
07/09/18 MS Antwerp Giants 81 - 69 Mitteldeutscher BC
07/09/18 MS Excelsior Brussels 81 - 80 Union Olimpija Mladi
07/09/18 MS Obradoiro CAB 74 - 68 ALBA Berlin
07/09/18 MS CB Breogan 62 - 83 Bitci Baskonia
08/09/18 MS Khimik BK 95 - 94 BC Odessa
08/09/18 MS MBK Mykolaev 75 - 74 BC Kyiv
08/09/18 MS Tallinna Kalev/TLÜ 85 - 74 TTÜ Tallinn
08/09/18 MS BG Göttingen 71 - 59 Asseco Arka Gdynia
08/09/18 MS Pınar Karşıyaka 81 - 69 Galatasaray NEF
08/09/18 MS Mitteldeutscher BC 79 - 67 Donar Groningen
08/09/18 MS AEK Larnaca 83 - 89 Promitheas Patras
08/09/18 MS Bnei Herzliya 87 - 82 Helios Suns Domzale
08/09/18 MS Pallacanestro Trieste 67 - 72 Virtus Bologna
08/09/18 MS Torun PC 77 - 60 KK Primorska
08/09/18 MS Gran Canaria 94 - 96 ALBA Berlin
08/09/18 MS Oberwart Gunners 61 - 80 Sopron
08/09/18 MS Anadolu Efes 70 - 60 AS Monaco
08/09/18 MS Basket Zaragoza 87 - 81 Partizan
08/09/18 MS Oostende 72 - 77 Petrol Olimpija
08/09/18 MS Antwerp Giants 85 - 66 Skyliners Frankfurt
08/09/18 MS EGIS Körmend 77 - 82 Rethymno Cretan Kings
08/09/18 MS Keravnos Strovolou 59 - 70 G.S. Kymis
08/09/18 MS Varese 78 - 58 Dolomiti Energia Trento
08/09/18 MS ESSM Le Portel 94 - 67 Blois Basket 41
08/09/18 MS Reggiana 76 - 89 New Basket Brindisi
08/09/18 MS Excelsior Brussels 70 - 74 Telekom Baskets Bonn
08/09/18 MS Cantu 96 - 89 Vanoli Cremona
09/09/18 MS Spirou Charleroi 76 - 84 Ewe Baskets Oldenburg
09/09/18 MS Gravelines Dunkerque 86 - 68 Blois Basket 41
09/09/18 MS G.S. Kymis 72 - 79 Promitheas Patras
09/09/18 MS Asseco Arka Gdynia 82 - 96 KK Primorska
09/09/18 MS CSP Limoges 89 - 70 EB Pau-Orthez
09/09/18 MS NH Ostrava 69 - 83 Levicki Patrioti
09/09/18 MS Dolomiti Energia Trento 70 - 93 Vanoli Cremona
09/09/18 MS Basket Brno 73 - 69 BC Prievidza
09/09/18 MS Torun PC 77 - 90 BG Göttingen
09/09/18 MS Gipuzkoa Basket 70 - 77 Bitci Baskonia
09/09/18 MS Pallacanestro Trieste 83 - 78 Reggiana
09/09/18 MS AEK Larnaca 74 - 90 Keravnos Strovolou
09/09/18 MS FC Porto 83 - 74 Caceres
12/09/18 MS Caceres 80 - 76 FC Porto
 
09/09/18 MS Beşiktaş Emlakjet 70 - 58 KK Cibona Zagreb
09/09/18 MS Poitiers 72 - 70 Boulazac Basket
09/09/18 MS Tenerife 103 - 65 Partizan
09/09/18 MS Varese 94 - 76 Cantu
09/09/18 MS VL Pesaro 94 - 84 Poderosa Montegranaro
09/09/18 MS Uni Györ (K) 60 - 65 Famila Schio (K)
09/09/18 MS Virtus Bologna 64 - 66 New Basket Brindisi
10/09/18 MS Buducnost Podgorica 84 - 80 BC Nizhny Novgorod
11/09/18 MS Galatasaray NEF 86 - 76 Adatıp Sakarya BŞB Basketbol
11/09/18 MS Kupol Rodniki 88 - 74 BK Ural
11/09/18 MS BK Decin 103 - 54 Löwen Erfurt
11/09/18 MS Beşiktaş Emlakjet 79 - 81 Petrol Olimpija
11/09/18 MS Oostende 77 - 73 Donar Groningen
11/09/18 MS Nancy Basket 70 - 70 Spirou Charleroi
11/09/18 MS UCAM Murcia 79 - 65 Obras Sanitarias
11/09/18 MS Dinamo Sassari 101 - 92 Anadolu Efes
12/09/18 MS BK Ural 104 - 74 Cheboksarskiye Yastreby
12/09/18 MS Uralmash Ekaterinburg 71 - 89 Vostok 65
12/09/18 MS Basketball Svitavy 72 - 71 Opava
12/09/18 MS Ufimets Ufa 103 - 77 Kupol Rodniki
12/09/18 MS NH Ostrava 85 - 86 GTK Gliwice
12/09/18 UZ Aris 73 - 68 İstanbul BBSK
12/09/18 MS Evreux Basket 98 - 72 Levallois Metropolitans
12/09/18 MS Lille MB 62 - 60 BC Orchies
12/09/18 MS Basket Torino 50 - 43 Varese
12/09/18 MS Derthona Basket Tortona 62 - 93 Vanoli Cremona
12/09/18 MS Palencia Baloncesto 90 - 82 Bilbao Basket
12/09/18 MS Umana Reyer Venezia 83 - 81 Cantu
13/09/18 MS PAOK Saloniki 90 - 63 İstanbul BBSK
13/09/18 MS Zenit Saint Petersburg 112 - 85 BC Siauliai
13/09/18 MS Beşiktaş Emlakjet 78 - 62 Zlatorog Lasko
13/09/18 MS NH Ostrava 99 - 99 Leszno
13/09/18 MS BC Lietkabelis 103 - 98 Parma Perm
13/09/18 MS Unicaja Malaga 77 - 94 Olympiakos
13/09/18 MS New Basket Brindisi 80 - 56 Adatıp Sakarya BŞB Basketbol
13/09/18 MS CB Breogan 87 - 77 Shenzhen Leopards
14/09/18 MS BC Siauliai 80 - 85 Parma Perm
14/09/18 MS Neptunas 69 - 78 BC Kalev/Cramo
14/09/18 MS AZS Koszalin 86 - 73 Czarni Slupsk
14/09/18 MS Telekom Baskets Bonn 81 - 79 Spirou Charleroi
14/09/18 MS Maccabi Tel Aviv 87 - 84 BC Khimky
28/09/18 MS Maccabi Tel Aviv 86 - 82 BC Khimky
 
14/09/18 MS Reggiana 76 - 78 Leiden Basketball
14/09/18 MS Beşiktaş Emlakjet 82 - 69 Sencur Gorenjska
14/09/18 MS BC Lietkabelis 74 - 89 Zenit Saint Petersburg
14/09/18 MS Rytas Vilnius 82 - 61 BK Ventspils
14/09/18 MS Vanoli Cremona 71 - 98 Darüşşafaka
14/09/18 MS Panathinaikos 81 - 82 AEK Athens
14/09/18 MS Dolomiti Energia Trento 103 - 101 VL Pesaro
15/09/18 MS Vostok 65 89 - 70 BK Ural
15/09/18 MS Khimik BK 83 - 69 BC Politehnik Kharkiv
15/09/18 MS Cheboksarskiye Yastreby 67 - 85 Ufimets Ufa
15/09/18 MS Opava 84 - 99 Sokol Prazsky
15/09/18 MS Zenit Saint Petersburg 76 - 79 BC Tambov
15/09/18 MS BK Zaporozhye 89 - 93 BC Odessa
15/09/18 MS BC Khimky 64 - 71 AEK Athens
15/09/18 MS Kupol Rodniki 85 - 78 Uralmash Ekaterinburg
15/09/18 MS KK Furnir 61 - 136 KK Cibona Zagreb
15/09/18 MS Joventut Badalona 104 - 77 UCAM Murcia
15/09/18 MS Promitheas Patras 69 - 85 UNICS Kazan
15/09/18 MS PAOK Saloniki 68 - 71 Hephaestus Lemnos
15/09/18 MS Brose Baskets Bamberg 88 - 92 Universo Treviso
15/09/18 MS Scaligera Verona 66 - 77 Ravenna
15/09/18 MS Fulgor Libertas Forli 63 - 64 KB Bondi Ferrara
15/09/18 MS Aurora Basket Jesi 83 - 101 Scafati Basket
15/09/18 MS Fenerbahçe Beko 75 - 84 CSP Limoges
15/09/18 MS BK Burevestnik Jaroslav 83 - 69 MBA Moscow
15/09/18 MS Blu Basket 1971 Treviglio 89 - 89 Poderosa Montegranaro
15/09/18 MS Vanoli Cremona 91 - 81 Basket Torino
15/09/18 MS Asseco Arka Gdynia 67 - 94 Barcelona
15/09/18 MS Buducnost Podgorica 81 - 69 Adatıp Sakarya BŞB Basketbol
15/09/18 MS Chalons Reims 74 - 68 Belfius Mons-Hainaut
15/09/18 MS Força Lleida 75 - 70 CB Penas Huesca
15/09/18 MS Cantu 88 - 86 Fribourg
15/09/18 MS Galatasaray NEF 89 - 85 Lokomotiv Kuban
15/09/18 MS Panathinaikos 87 - 81 Maccabi Tel Aviv
15/09/18 MS Cedevita Zagreb 108 - 66 GKK Sibenik
15/09/18 MS Valencia Basket 77 - 61 Basquet Manresa
15/09/18 MS Unicaja Malaga 47 - 96 Real Madrid
15/09/18 MS Umana Reyer Venezia 83 - 94 Avtodor Saratov
15/09/18 MS Dinamo Sassari 94 - 76 Olimpia Milano
15/09/18 MS Derthona Basket Tortona 95 - 88 Varese
15/09/18 MS Roseto Sharks 76 - 61 Latina Basket
15/09/18 MS New Basket Brindisi 75 - 67 NPC Rieti
16/09/18 MS Ufimets Ufa 94 - 90 BK Ural
16/09/18 MS BC Odessa 77 - 74 BC Politehnik Kharkiv
16/09/18 MS BK Zaporozhye 68 - 102 Khimik BK
16/09/18 MS Kupol Rodniki 70 - 88 Vostok 65
16/09/18 MS KK Furnir 82 - 104 GKK Sibenik
16/09/18 MS MBA Moscow 69 - 85 Zenit St. Petersburg U21
16/09/18 MS Fenerbahçe Beko 74 - 79 Olimpia Milano
16/09/18 UZ Maccabi Tel Aviv 95 - 99 AEK Athens
16/09/18 MS Brose Baskets Bamberg 78 - 64 Umana Reyer Venezia
16/09/18 MS Cedevita Zagreb 94 - 67 KK Cibona Zagreb
16/09/18 MS NPC Rieti 71 - 84 Adatıp Sakarya BŞB Basketbol
16/09/18 MS BK Burevestnik Jaroslav 75 - 56 BC Tambov
16/09/18 MS Panathinaikos 67 - 77 BC Khimky
27/09/18 MS Panathinaikos 90 - 63 BC Khimky
 
16/09/18 MS Roseto Sharks 78 - 84 Scafati Basket
16/09/18 MS New Basket Brindisi 87 - 79 Buducnost Podgorica
18/09/18 MS PAOK Saloniki 89 - 75 Kolossos Rodou
18/09/18 MS Rethymno Cretan Kings 73 - 79 Promitheas Patras
18/09/18 MS Umana Reyer Venezia 92 - 85 VL Pesaro
18/09/18 MS Basket Torino 65 - 79 Darüşşafaka
18/09/18 MS Fenerbahçe Beko 86 - 95 Dinamo Sassari
18/09/18 MS CB Valladolid 73 - 79 Bilbao Basket
19/09/18 MS PAOK Saloniki 82 - 76 Promitheas Patras
19/09/18 MS Usti Nad Labem 80 - 72 BC Kolin
19/09/18 MS Leuven Bears 94 - 77 Liege Basket
19/09/18 MS Palencia Baloncesto 85 - 68 CB Breogan
19/09/18 MS Scaligera Verona 76 - 97 Reggiana
20/09/18 MS Khimik BK 93 - 48 CSO Voluntari
20/09/18 MS G.S. Kymis 79 - 56 Hephaestus Lemnos
20/09/18 MS Opava 82 - 81 MBK Handlova
20/09/18 MS BC Beroe 78 - 69 SCM U Craiova
20/09/18 MS CSU Atlassib Sibiu 61 - 69 Universitatea Cluj
20/09/18 MS KK Split 96 - 70 Alkar Sinj
20/09/18 MS Mega Basket 76 - 44 KK Dynamic
20/09/18 MS Hapoel Gilboa Galil 77 - 86 Ironi Nahariya
20/09/18 MS BC Andorra 84 - 77 Basket Zaragoza
20/09/18 MS Okapi Aalstar 79 - 99 Telekom Baskets Bonn
20/09/18 MS CB Valladolid 82 - 92 Oviedo Baloncesto
20/09/18 MS Club Melilla 90 - 64 CB Ourense
21/09/18 MS Lokomotiv Kuban 78 - 66 Beşiktaş Emlakjet
21/09/18 MS Galatasaray NEF 69 - 75 UNICS Kazan
21/09/18 MS BC Khimky 70 - 73 Darüşşafaka
21/09/18 MS Anadolu Efes 80 - 72 TEKSÜT Bandırma BK
21/09/18 MS Olympiakos 94 - 93 Hapoel Jerusalem
22/09/18 MS Mersin BŞB (K) 79 - 74 Hatayspor (K)
26/09/18 MS Hatayspor (K) 75 - 66 Mersin BŞB (K)
 
22/09/18 MS HDI Sigorta Afyon Belediye 69 - 78 Büyükçekmece Basketbol
22/09/18 MS Adana Basketbol (K) 72 - 61 Bellona Kayseri Basketbol (K)
26/09/18 MS Adana Basketbol (K) 54 - 68 Bellona Kayseri Basketbol (K)
 
22/09/18 MS TEKSÜT Bandırma BK 70 - 72 BC Khimky
22/09/18 MS ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi (K) 77 - 68 OGM Ormanspor (K)
26/09/18 MS ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi (K) 63 - 70 OGM Ormanspor (K)
 
22/09/18 MS Anadolu Efes 88 - 68 Darüşşafaka
23/09/18 MS CB Breogan 88 - 81 Fuenlabrada
23/09/18 MS Gran Canaria 71 - 79 Tenerife
23/09/18 MS OGM Ormanspor (K) 100 - 59 Adana Basketbol (K)
23/09/18 MS Lokomotiv Kuban 86 - 54 Büyükçekmece Basketbol
23/09/18 MS Hatayspor (K) 63 - 72 ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi (K)
23/09/18 MS Beşiktaş Emlakjet 88 - 82 Zenit Saint Petersburg
23/09/18 MS Hapoel Jerusalem 87 - 94 Galatasaray NEF
23/09/18 MS NPC Rieti 69 - 92 Sidigas Avellino
23/09/18 MS Bellona Kayseri Basketbol (K) 55 - 68 Mersin BŞB (K)
23/09/18 MS Limburg United 74 - 75 Leuven Bears
23/09/18 MS Imola Basket 91 - 56 Scaligera Verona
23/09/18 MS New Basket Brindisi 76 - 68 Virtus Roma
29/09/18 MS New Basket Brindisi 83 - 79 Virtus Roma
 
23/09/18 MS Olympiakos 70 - 65 UNICS Kazan
30/09/18 UZ UNICS Kazan 89 - 91 Olympiakos
 
25/09/18 MS ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi (K) 83 - 59 Bellona Kayseri Basketbol (K)
25/09/18 MS Adana Basketbol (K) 61 - 93 Hatayspor (K)
25/09/18 MS Beşiktaş Emlakjet 82 - 88 AEK Athens
25/09/18 MS Mersin BŞB (K) 71 - 79 OGM Ormanspor (K)
25/09/18 MS Pınar Karşıyaka 66 - 75 Tofaş
25/09/18 MS Bitci Baskonia 87 - 77 ALBA Berlin
26/09/18 MS Tofaş 91 - 81 TEKSÜT Bandırma BK
26/09/18 MS Balkan Botevgrad 74 - 58 Rilski Sportist
26/09/18 MS Darüşşafaka 78 - 81 Sidigas Avellino
26/09/18 MS BC Beroe 91 - 83 BC Timişoara
27/09/18 MS Beşiktaş Emlakjet 77 - 80 HDI Sigorta Afyon Belediye
27/09/18 MS Galatasaray NEF 85 - 80 Sidigas Avellino
27/09/18 MS Pınar Karşıyaka 85 - 64 TEKSÜT Bandırma BK
27/09/18 UZ Fenerbahçe Beko 94 - 92 Maccabi Tel Aviv
28/09/18 MS G.S. Kymis 83 - 69 PAOK Saloniki
28/09/18 MS MKS Dabrowa Gornicza 73 - 67 Legia Warszawa
28/09/18 MS Umana Reyer Venezia 79 - 48 Pallacanestro Trieste
28/09/18 MS Aurora Basket Jesi 82 - 89 Latina Basket
28/09/18 MS MBK Mykolaev 87 - 71 SK Prometey
28/09/18 MS Panathinaikos 85 - 80 Fenerbahçe Beko
28/09/18 MS Start Lublin 83 - 74 Miasto Szkla Krosno
28/09/18 MS CB Valladolid 83 - 72 Club Melilla
28/09/18 MS Dinamo Sassari 120 - 66 Dinamo Academy Cagliari
28/09/18 MS Fundacion Lucentum 86 - 78 Amics Castello
28/09/18 MS Poderosa Montegranaro 78 - 68 Scaligera Verona
29/09/18 MS Kolossos Rodou 72 - 66 Rethymno Cretan Kings
29/09/18 MS OGM Ormanspor (K) 69 - 63 Fenerbahçe Alagöz Holding (K)
29/09/18 MS Darüşşafaka 88 - 79 HDI Sigorta Afyon Belediye
29/09/18 MS Botaş (K) 84 - 42 İstanbul Üniversitesi (K)
29/09/18 MS Olympiakos 70 - 78 Anadolu Efes
29/09/18 MS MBK Mykolaev 94 - 64 Batumi RSU
29/09/18 MS Academic Bultex 99 85 - 77 Lukoil Academic Sofia
29/09/18 MS MBK Komarno 76 - 67 Hopsi Polzela
29/09/18 MS Spartak Pleven 89 - 83 KK Beovuk 72
29/09/18 MS CSKA Moscow 96 - 65 UNICS Kazan
29/09/18 MS UBSC Graz 93 - 62 BSC Fürstenfeld
29/09/18 MS UD Oliveirense 96 - 48 CP Esgueira
29/09/18 MS Aurora Basket Jesi 69 - 91 Scaligera Verona
29/09/18 MS Leiden Basketball 81 - 82 Limburg United
29/09/18 MS Legnano 76 - 78 Bergamo Basket
29/09/18 MS Granada 80 - 66 Real Canoe NC
29/09/18 MS Sidigas Avellino 92 - 85 Eurobasket Rome
29/09/18 MS Poderosa Montegranaro 81 - 76 Latina Basket
30/09/18 MS Botaş (K) 74 - 68 OGM Ormanspor (K)
30/09/18 MS Fenerbahçe Alagöz Holding (K) 75 - 38 İstanbul Üniversitesi (K)
30/09/18 UZ New Basket Brindisi 107 - 103 Sidigas Avellino
30/09/18 MS CSKA Moscow 87 - 83 Anadolu Efes
01/10/18 MS İstanbul Üniversitesi (K) 49 - 78 OGM Ormanspor (K)
01/10/18 MS Botaş (K) 58 - 78 Fenerbahçe Alagöz Holding (K)
04/10/18 MS Samsun Canik Belediye (K) 55 - 68 Galatasaray (K)
04/10/18 MS Beşiktaş HDI Sigorta (K) 76 - 56 İstanbul Üniversitesi (K)
04/10/18 MS Bellona Kayseri Basketbol (K) 71 - 66 İzmit Belediyespor (K)
05/10/18 MS Galatasaray (K) 63 - 59 İzmit Belediyespor (K)
05/10/18 MS İstanbul Üniversitesi (K) 58 - 83 Samsun Canik Belediye (K)
05/10/18 MS Bellona Kayseri Basketbol (K) 74 - 73 Beşiktaş HDI Sigorta (K)
07/10/18 MS Jeonju KCC Egis 69 - 96 Illawarra Hawks
08/10/18 MS AEK Larnaca 76 - 56 Enosis Neon Paralimni